Mūsu e-veikalā veiktos pirkumus piegādāsim visā Latvijā, kā arī varat tos saņemt mūsu veikalā! Visas preces atrodas mūsu veikalā-noliktavā un e-veikalā veiktos pasūtījumus komplektējam lieki nekavējoties. Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ārpus Latvijas robežām, lūdzu pirms pasūtījuma veikšanas sazinieties ar mums.

 

Piegādes laiks

Lielā pasūtījumu skaita dēļ komplektēšana aizņem vairākas darba dienas. Daram visu iespējamo, lai jūsu pasūtījumu sagatavotu pēc iespējas ātri.

Lūdzu ņemiet vērā, ka atsevišķos gadījumos, piemēram, pirmssvētku dienās un īpašu tirdzniecības pasākumu laikā, var būt aizkavēšanās pasūtījuma apstrādē un piegādē.

Tiklīdz pasūtījums ir sakomplektēts saņemsiet SMS īsziņu ar DPD sūtījuma izsekošanas numuru. Ja izvēlēsieties saņemšanu veikalā uz vietas, veikala pārstāvis informēs par saņemšanas laiku.

SVARĪGI: minimālā viena pasūtījuma summa ir EUR 18,99, un maksimālais viena pasūtījuma svars ir 60 kg. Ja vēlaties pasūtīt lielākā apjomā, pabeidziet vienu pasūtījumu un veidojiet nākamo.

 

Piegādes veidi

 1. Pasūtījumu iespējams BEZMAKSAS saņemt ABRANDS.LV Cash&Carry veikalā Piedrujas ielā 22, Rīgā veikala darba laikā.         
 2. Piegāde DPD paku skapī visā Latvijā
  • Piegādes cena pasūtījumam līdz 20kg – EUR 2.49
  • Virs 20kg piegādes cenu redzēsiet pirms apmaksas.
 3. Piegādi ar kurjeru jebkurā adresē Latvijā. Veicot pasūtījumu, lūdzu komentāru laukā norādīt specifiskas piezīmes, kas jāņem vērā kurjeram.
  • Piegādes cena pasūtījumam līdz 20kg uz pircēja norādīto adresi Rīgā  – EUR 6.49
  • Piegādes cena pasūtījumam līdz 20kg uz pircēja norādīto adresi ārpus Rīgas  – EUR 9.49
  • Virs 20kg piegādes cenu redzēsiet pirms apmaksas.

 

Preču derīguma termiņi un fotogrāfijas

Ja vēlaties pasūtīt preces lielākā apjomā ilgākai glabāšanai, lūdzu pārliecinieties par preču derīgumu termiņu, sazinoties ar mums. Par jebkuru preci jautājumus varat uzdot arī mūsu sociālo tīklu kontos – Facebook vai Instagram.

Mēs cenšamies visām precēm nodrošināt to aktuālās fotogrāfijas, taču ražotāji mēdz mainīt iepakojuma izskatu mūs nebrīdinot. Ja jūs interesē specifiskas detaļas par iepakojumu, ražošanas valsti, produktu sastāvdaļām, lūdzu sazinieties ar mums.

 

Atgriešanas nosacījumi

Ja preču pasūtījuma pieņemšanas brīdī (ja preces piegādājis kurjers jūsu norādītajā adresē vai arī preču saņemšana notiek mūsu veikalā) konstatējat, ka piegādātās/saņemtās preces ir bojātas vai citādi neatbilst kvalitātes prasībām, nekavējoties informējiet par to mūs. Ja preces piegādājis kurjers, tad kurjera klātbūtnē rakstiski sastādiet aktu par sūtījuma vai preču bojājumiem/neatbilstībām.

Gadījumā, ja konstatējat preču bojājumus/neatbilstību jau pēc preču piegādes, un ja piegāde notikusi, izmantojot paku skapja pakalpojumu, nekavējoties informējiet par to mūs.

Bojātās vai kvalitātes prasībām neatbilstošās preces ir jānogādā ABRANDS.LV Cash&Carry veikalā Piedrujas ielā 22, Rīgā.

Pamatotu pretenziju gadījumā bojāto vai kvalitātes prasībām neatbilstošo preci samainīsim pret citu tādu pašu preci. Gadījumā, ja veikalā nebūs pieejama tāda pati prece, piecu darba dienu laikā atmaksāsim jums naudu par atpakaļ atdotajām precēm uz bankas kontu, no kura tika veikts maksājums par pirkumu.

Ar visiem Lietošanas noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit un Privātuma politiku šeit.