Mājaslapā veiktos pirkumus piegādāsim visā Latvijā! Visi pasūtījumi, kas saņemti darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienas ieskaitot, izņemot svētku dienas) līdz plkst. 12:00, tiek apstrādāti 1 darba dienu laikā no maksājuma saņemšanas brīža.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka atsevišķos gadījumos, piemēram, pirmssvētku dienās un īpašu tirdzniecības pasākumu laikā, var būt aizkavēšanās pasūtījuma apstrādē. Mums ir svarīgs ikviens no Jums un mēs pieliksim visas pūles, lai, cik ātri vien iespējams, apstrādāt Jūsu pasūtījumu.

Lūdzu, pirms pasūtījuma apstiprināšanas rūpīgi pārbaudiet savu piegādes informāciju.

SVARĪGI: minimālā pasūtījuma summa ir EUR 18,99.

 

Piegādes veidi

  1. Ir iespējams BEZMAKSAS saņemt pasūtījumu ABRANDS.LV cash&carry veikalā Piedrujas ielā 5a, Rīga.

    Veikala darba laiks pirmdiena-sestdiena: 10:00-20:00. Svētdiena: 10:00-18:00.         

  2. Saņemt pasūtījumu ar kurjera piegādi vai DPD paku skapī. Atkarībā no pasūtījuma svara un piegādes veida tiek piemērots tarifs par piegādi.

Sūtījums līdz 20 kg, piegāde uz Pircēja norādīto adresi visā Latvijā  – EUR 7,99

Sūtījums līdz 20 kg, piegāde uz Pircēja norādīto adresi Rīgā  – EUR 4,99

Sūtījums līdz 20kg, piegāde uz Pircēja norādīto DPD paku skapi visā Latvijā – EUR 1,99

Ja sūtījuma svars pārsniegs 20kg, tad tiek piemērots atbilstošs tarifs par piegādi, ko Jūs varēsiet redzēt pasūtījuma noformēšanas brīdī.

Atgriešanas nosacījumi

Ja preču pasūtījuma pieņemšanas brīdī (ja preces piegādājis kurjers jūsu norādītajā adresē vai arī preču saņemšana notiek mūsu veikalā) konstatējat, ka piegādātās/saņemtās preces ir bojātas vai citādi neatbilst kvalitātes prasībām, nekavējoties informējiet par to mūs. Ja preces piegādājis kurjers, tad kurjera klātbūtnē rakstiski sastādiet aktu par sūtījuma vai preču bojājumiem/neatbilstībām.

Gadījumā, ja konstatējat preču bojājumus/neatbilstību jau pēc preču piegādes, un ja piegāde notikusi, izmantojot paku skapja pakalpojumu, nekavējoties informējiet par to mūs:

Bojātās vai kvalitātes prasībām neatbilstošās preces ir jānogādā ABRANDS.LV cash&carry veikalā Piedrujas ielā 5a, Rīgā.

Pamatotu pretenziju gadījumā bojāto vai kvalitātes prasībām neatbilstošo preci samainīsim pret citu tādu pašu preci. Gadījumā, ja ABRANDS.LV cash&carry veikalā nebūs pieejama tāda pati prece, 5 darba dienu laikā atmaksāsim jums naudu par atpakaļ atdotajām precēm uz bankas kontu, no kura tika veikts pirkums.

Ar visiem Lietošanas noteikumiem Jūs varat iepazīties šeit un Privatuma politiku šeit.